ТАКМИЧЕЊА 2015-16

OПШТИНСКА ТАКМИЧЕЊА

MATEMATИKA

2.место Александар Крзнарић 3/2

2.место Софија Басарић 3/3

3.место Урош Каназир 3/2

1.место Маја Скенџић 4/1

1.место Анђела Шаша 4/3

1.место Милан Лемић 5/2

1.место Давид Ћурувија 6/3

1.место Никола Денић 7/3

3.место Лука Токмачић 8/2


СТРАНИ ЈЕЗИЦИ

 Енглески језик

1.место-Лука Јојић

2.место- Сандро Малић

Руски језик

1.место - Ивана Момировић

Немачки језик

2. место-Сара Скенџић

3. место-Филип Филиповић

 

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА

7. Разред

1.место-Петровић Софија

2.место-Тркуља Анђела,Ања Кртинић,Милица Петрушић,Јана Добријевић,Маша Матијевић,Анђела Кужет

3.место-Вања Новоселац

8.разред

2.место-Периз Анђела,Јована Вечерновић

 

РЕЦИТАТОРИ пласирани на окружно такмичење

Теодора Бјељац, Момчило Марчета, Ана Кресојевић

Миланка Личина, Ненад Улемек, Јелена Токмачић

ХЕМИЈА

7.разред

2.Цвијановић Наташа

2.Тркуља Анђела

3.Петровић Софија

3.Печиљ Аљоша

 

БИОЛОГИЈА-није још одржано

ИСТОРИЈА

2.место- Лемић Милан 5/2

2.место-Ћурувија Давид  6/3

2.место-Перишић Александар 6/

2.место-Влаисављевић Аница 7/

3.место- Вукчевић Милош 7/

 

ГЕОГРАФИЈА

7.разред

2.место-Кртинић Ања

3.место-Кужет Анђела и Печиљ Аљоша

8.разред

3.место-Чинку Никола и Шорак Петар

 

СРПСКИ ЈЕЗИК-ЛИНГВИСТИКА

7.разред

3.Влаисављевић Аница

3.Мишковић Никола

2.Петровић Софија

ФИЗИКА

1.Давид Ћурувија 6/3

1.Славко Стојанац 6/3

3.Никола Мишковић 7/3

1.Лука Токмачић 8/2

ТИО

5. разред- ментор: Ана Ерцеговац

1. место-Лексија Панић
2. место-Костантин Ћалић


6. разред- ментор: Биљана Пуалић

1. место-Славко Стојанац
2. место-Стефан Стевановић


7.разред- ментор: Биљана Пуалић

1. место – Перо Гатарић


8. разред- ментор:Јовановић Радоман

1. место-Бојан Папаз


аутомоделарство- ментор: Биљана Пуалић

1. место-Миа Агић

 

СПОРТ

КОШАРКА

1.Место-дечаци

СТРЕЉАШТВО:

2.Михајловић Вељко

3.Бојић Страхиња

1.Кужет Анђела

2.Брдар Александра

3.Скенџић Сара

 

                                                        ОКРУЖНА ТАКМИЧЕЊА

СТРАНИ ЈЕЗИЦИ

Енглески језик

2. место- Лука Јојић и Сандро Малић

Немачки језик

1.место-Филип Филиповић

2.место-Сара Скенџић

 

СПОРТ

КОШАРКА

1.Место-дечаци 


РЕПУБЛИЧКА ТАКМИЧЕЊА

ФИЗИКА

6.разред

2.место Денић Никола (Хорватић М.)

7.разред

3.местоТокмачић Лука (Хорватић М.)

 

ТИО

8.разред

2.местоДанијел Кончар (Пуалић Б.)

 

 

СТРЕЉАШТВО

1.место-ЕКИПНО

1.место-Вељко Михајловић 5/2(Денчић Бранислав)

МЕЂУОКРУЖНА ТАКМИЧЕЊА 2014/2015.

 

Луткарска представа 2/2

2. место за ЛУТКЕ Снежане Петровић

РЕЗУЛТАТИ СА ОКРУЖНИХ ТАКМИЧЕЊА 2014/2015.

ФИЗИКА

6.разред
1.место НиколаДенић-пласман на републичко такмичењеМатија Хорватић
2.место Никола Мишковић
3.место Милан Мандић
7.разред
1.место ЛукаТокмачић-пласман на републичко такмичење-Матија Хорватић
8.разред
3.место Тамара Малешевић

 

МАТЕМАТИКА

4.разред

3.место Лемић Милан 4/3 (Наталија Стевановић)

6.разред

1.место Никола Денић (Веселинка Грубор)

 

СТРАНИ ЈЕЗИЦИ

1.место Лаура Оберхаузер (пласман на републичко-Ћаћић Милена)

1.место Исидора Шкрбић (пласман на републичко-Ћаћић Милена)

 

ТИО

3.место Кончар Данијела (пласман на републичко-Биљана Пуалић)

 

РЕЦИТОВАЊЕ

1/1Куљевацки Софија

2/2Бјелац Теодора-пласман на покрајинско такмичење

4/2Вишњевац Катарина

7/5Личина Миланка

7/5Марковић Татјана

8/2Јанковић Марија

 

СРПСКИ ЈЕЗИК

5.разред

1.место Софија Петровић 

2.место Давид Ћурувија(Косановић Н.)

8.разред

3.место Јелена Кртинић (Лемајић Љ)

3.место Исидора Шкрбић (Милићевића)

 

ИСТОРИЈА

6.разред

3.место Милош Вукчевић (Шкрбић М)

 

ГЕОГРАФИЈА

2.место Шорак Петар (пласман на републичко )Александар Миливојевић

3.место Малић Сандро

 

Драмска смотра

Опарница Слободанка „ЧУДО НЕВИЂЕНО“

 

ОДБОЈКА

3.место—ДЕВОЈЧИЦЕ

 

РУКОМЕТ

3.место -ДЕЧАЦИ

 

СКИЈАЊЕ

1.место Борислав Ковачевић

 

ШАХ

1. и 2. разред:

2. место - Марија Николић 2-3.

 

5. и 6. разред:

3. место - Нина Окулић 6-2,

3. место – Марко Дрча 6-4.

 

7. и 8. разред:

1. место - Наташа Бубало 8-2 (пласман на републичко такмичење)

1. место - Никола Ковачевић 8-4 (пласман на републичко такмичење).

 

Репрезентације ОШ Петар Кочић:

2. место – девојчице,

3. место – дечаци.

 

 

 

ДРАМСКО ТАКМИЧЕЊЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ЈЕЗИКУ

Такмичење-ENGLISH DRAMA LAB

2.место сценографија Петровић Снежана

2.место

3.место за мушку улогу

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКИХ ТАКМИЧЕЊА 2014/2015.

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК:

  • НИКОЛА КУЗМАНОВИЋ (8-3) - III место
  • СЕРГЕЈ ДИКЛИЋ (8-1) - III место
  • АЊА ДМИТРОВИЋ (8-3) - III место

ПЛИВАЊЕ:

КРАУЛ:

  • ДУШАН ТОДОРОВИЋ (4-1) - I место
  • БРАНИСЛАВ ТОДОРОВИЋ (2-3) - II место
  • АЛЕКСАНДАР ПЕТРИЧЕВИЋ (6-5) - I место
  • МИЛОШ МИЛАНОВИЋ (6-4) - III место
  • АЊА ВЛАИСАВЉЕВИЋ (3-1) - I место
  • НИКОЛА ЧИНКУ (7-1) - II место
  • АНЂЕЛА ТОДОРОВИЋ (8-1) - I место

ПРСНО:

  • НИКОЛА ДОКМАНОВИЋ (6-1) - I место
  • МАРКО МАРКОВИЋ (7-3) - I место

УЛИЧНЕ ТРКЕ:

  • МИЛА РИБАР (1-1) - I место
  • МИНА ДЕНЧИЋ (1-5) - III место
  • МАТИЈА РОЖЕК (2-1) - I место
  • АНЂЕЛА МАНДИЋ (3-3) - II место
  • АЛЕКСА МАРИЋ (4-3) - II место
  • КОНСТАНТИН ЋАЛИЋ (4-1) - III место
  • ДИНА МРВИЋ (4-2) - I место
  • СОФИЈА ГАЈИЧКИ (4-2) - III место
  • СТЕФАН СКОРУПАН (5-2) - I место
  • ИЛИЈА ЏЕПИНА (5-1) - II место
  • НИКОЛА ДЕНИЋ (6-3) - III место
  • МАРКО МАРКОВИЋ (7-3) - I место
  • ТАМАРА ПЕТРОВИЋ (7-2) - III место
  • МИЛОШ МАЛЕШЕВИЋ (8-4) - II место
  • ОГЊЕН ЧИЧА (8-1) - III место
  • МИЉАНА МЛАДЕНОВИЋ (8-2) - I место
  • МИЛИЦА МАЈСТОРОВИЋ (8-2) - III место

РЕЗУЛТАТИ СА МЕЂУНАРОДНИХ ТАКМИЧЕЊА 2013/2014.

КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА:

  • СОЊА ГРУБОР (8-3) - III награда
  • ТАМАРА ЦВИЈАНОВИЋ (8-1) - III награда

РЕЗУЛТАТИ СА РЕПУБЛИЧКИХ ТАКМИЧЕЊА 2013/2014.

ФИЗИКА:

  • СОЊА ГРУБОР (8-3) - III награда

МАТЕМАТИКА:

  • СОЊА ГРУБОР (8-3) - III награда

АРХИМЕДЕСОВА ОЛИМПИЈАДА:

  • ЛУКА ТОКМАЧИЋ (6-2) - II награда
  • СОЊА ГРУБОР (8-3) - I награда

ЋИРИЛИЧНА ПИСМЕНОСТ:

  • ПЕТАР ЦАНИЋ (8-3) - свеукупно најбољи рад - I награда

ДРАМСКО ТАКМИЧЕЊЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ЈЕЗИКУ:

  • НИКОЛА МИШКОВИЋ (5-3) - мушка улога - I награда
  • АЊА КРТИНИЋ (5-1) - женска улога - II награда
  • ЈОВАНА КЉАЈИЋ (5-4) - женска улога - III награда
  • режија - I награда
  • сценографија - I награда
  • костимографија - I награда
  • најбоља представа - I награда

РЕЗУЛТАТИ СА ОКРУЖНИХ ТАКМИЧЕЊА 2013/2014.

ФИЗИКА:

7. разред
  • ЛУКА ГРУБОР (7-3) - II награда

8. разред

  • СОЊА ГРУБОР (8-3) - III награда

МАТЕМАТИКА:

4. разред

  • ДАВИД ЋУРУВИЈА (4-3) - I награда
  • СЛАВКО СТОЈАНАЦ (4-3) - II награда

8. разред

  • СОЊА ГРУБОР (8-3) - II награда

СРПСКИ ЈЕЗИК:

5. разред
  • СОФИЈА ПЕТРОВИЋ (5-4) - II место
  • АНЂЕЛА КУЖЕТ (5-5) - III место

6. разред

  • САНДРО МАЛИЋ (6-3) - III награда

БИОЛОГИЈА:

5. разред

  • АНЂЕЛА ТРКУЉА (5-3) - III место

8. разред

  • ТАМАРА ЦВИЈАНОВИЋ (8-1) - III место
  • ХЕЛЕНА ТЕОДОРОВИЋ (8-3) - III место

ГЕОГРАФИЈА:

7. разред

  • ИСИДОРА ШКРБИЋ (7-4) - III место

8. разред

  • ТАМАРА БОЈИЋ (8-1)-III место

ИСТОРИЈА:

8. разред
  • МИЛАНА ВОРКАПИЋ (8-3) - II место
  • ТАМАРА КОШЊАК (8-2) - III место

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ:

ЕНЕРГЕТИКА
  • МИЛОШ ЛЕМАЈИЋ (7-3) - I место

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА:

8. разред

  • АНАСТАСИЈА РИСТИЋ (8-2) - II место
  • СОФИЈА МИШКОВИЋ (8-2) - II место
  • ТАМАРА КОШЊАК (8-2) - III место

СМОТРА РЕЦИТАТОРА:

  • СОФИЈА МИШКОВИЋ (8-2) - пласман на покрајинско такмичење
  • АНА ВЕСЕЛИНОВИЋ (3-4) - пласман на покрајинско такмичење

ДРАМСКА СМОТРА (БАЧКА ПАЛАНКА):

  • "ТРИ ПРАСЕТА" - главна мушка улога - I место
  • "ТРИ ПРАСЕТА" - порука коју шаље представа - I место

ЛУТКАРСКА СМОТРА:

  • "ОГЛЕДАЛО" - режија - I место
  • "ОГЛЕДАЛО" - сценски говор - I место

СТРЕЉАШТВО:

ДЕЧАЦИ:

  • ЕКИПНО - II место
  • СТРАХИЊА БОЈИЋ (5-3) - II место

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКИХ ТАКМИЧЕЊА 2013/2014.

ФИЗИКА:

6. разред

  • ЛУКА ТОКМАЧИЋ (6-2)-II место
  • МИЛАНА МАРЧЕТИЋ (6-2)-III место

7. разред

  • ЛУКА ГРУБОР (7-3)-I место
  • ТАМАРА МАЛЕШЕВИЋ (7-4)-II место

8. разред

  • СОЊА ГРУБОР (8-3)-I место
  • МИЛИЦА БЛАЖЕНОВИЋ (8-3)-II место

СРПСКИ ЈЕЗИК:

5. разред

  • СОФИЈА ПЕТРОВИЋ (5-4)-I место
  • АНИЦА ВЛАИСАВЉЕВИЋ (5-1)-II место
  • НИКОЛА МИШКОВИЋ (5-3)-II место
  • МАРКО КРТИНИЋ (5-3)-II место
  • СОФИЈА ТРИФУНОВИЋ (5-4)-II место
  • МАША МАТИЈЕВИЋ (5-3)-II место
  • МИЛАН МАНДИЋ (5-1)-II место
  • АЊА КРТИНИЋ (5-1)-III место
  • ЈАНА ДОБРИЈЕВИЋ (5-1)-III место
  • АНЂЕЛА КУЖЕТ (5-5)-III место

6. разред

  • САНДРО МАЛИЋ (6-3)-II место
  • МИЛАНА МАРЧЕТИЋ (6-2)-II место
  • САРА ДРЧА (6-2)-II место

7. разред

  • ИСИДОРА ШКРБИЋ (7-4)-I место
  • ЈЕЛЕНА КРТИНИЋ (7-1)-III место

8. разред

  • СОФИЈА МИШКОВИЋ (8-2)-II место
  • ТАМАРА КОШЊАК (8-2)-II место
  • АНАСТАСИЈА РИСТИЋ (8-2)-III место
  • МАРИЈА ФИЛИПОВИЋ (8-4)-III место

МАТЕМАТИКА:

3. разред

  • МИЉАН ЛЕМИЋ (3-3) - II место

4. разред

  • ДАВИД ЋУРУВИЈАИЋ (4-3) - I место
  • СЛАВКО СТОЈАНАЦ (4-3) - I место

5. разред

  • НИКОЛА ДЕНИЋ (5-3) - III место

6. разред

  • ЛУКА ТОКМАЧИЋ (6-2) - II место

8. разред

  • СОЊА ГРУБОР (8-3) - I место
  • ТАМАРА ЦВИЈАНОВИЋ (8-1)-III место

БИОЛОГИЈА:

5. разред

  • АНЂЕЛА ТРКУЉА (5-3)-II место
  • ЕЛЕНА КОЗИЋ (5-1)-III место

6. разред

  • НИКОЛА ДУКИЋИЋ (6-3)-III место

8. разред

  • ТАМАРА ЦВИЈАНОВИЋ (8-1)-I место
  • ХЕЛЕНА ТЕОДОРОВИЋ (8-3)-II место
  • АНА МАНДИЋ (8-1)-III место

ХЕМИЈА:

7. разред

  • ЈЕЛЕНА КРТИНИЋ (7-1)-II место
  • ДИМИТРИЈЕ ЈАЊУШЕВИЋ (7-1)-III место
  • ИВАНА ЋУРЧИЋ (7-4)-III место
  • МАРИЈА РАДИЋ (7-4)-III место

8. разред

  • ТАМАРА ЦВИЈАНОВИЋ (8-1)-I место

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК:

8. разред

  • ИСИДОРА ЋИРИЋ (8-4)-I место

ИСТОРИЈА:

5. разред

  • СОФИЈА ПЕТРОВИЋ (5-4)-III место

8. разред

  • МИЛАНА ВОРКАПИЋ (8-3)-II место
  • ТАМАРА КОШЊАК (8-2)-III место

ГЕОГРАФИЈА:

7. разред

  • ИСИДОРА ШКРБИЋ (7-4)-II место

8. разред

  • МИЛАН МИЛАНОВИЋ (8-3)-II место
  • ТАМАРА БОЈИЋ (8-1)-II место
  • АНА МАНДИЋ (8-1)-III место
  • СТЕФАН РАДИВОЈЕВИЋ (8-4)-III место

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ:

АРХИТЕКТУРА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

  • НЕНАД БАБИЋ (6-1) - I место

ЕНЕРГЕТИКА

  • МИЛОШ ЛЕМАЈИЋ (7-3) - I место
  • МИЛОШ ГАЗДИЋ (6-5) - II место

ВАЗДУХОПЛОВНО МОДЕЛАРСТВО

  • НЕМАЊА ЦВЕТКОВИЋ (6-4) - II место

ИНФОРМАЦИОНО-КОМУНИКАЦИОНЕ ТЕХНОЛОГИЈЕ

  • НЕНАД УЛЕМЕК (6-4) - III место

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК:

8. разред

  • АНАСТАСИЈА РИСТИЋ (8-2) - II место

КЊИЖЕВНА ОЛИМПИЈАДА:

8. разред

  • МАЈА ТАДИЋ (8-4) - I место
  • АНАСТАСИЈА РИСТИЋ (8-2) - II место
  • СОФИЈА МИШКОВИЋ (8-2) - II место
  • ТАМАРА КОШЊАК (8-2) - II место

СМОТРА РЕЦИТАТОРА:

  • СОФИЈА МИШКОВИЋ (8-2) - пласман на окружно такмичење
  • ТАТЈАНА МАРКОВИЋ (6-3) - пласман на окружно такмичење
  • МИЛАНКА ЛИЧИНА (6-1) - пласман на окружно такмичење
  • АНА ВЕСЕЛИНОВИЋ (3-4)- пласман на окружно такмичење
  • ЈЕЛЕНА ТОКМАЧИЋ (4-4) - пласман на окружно такмичење

ДРАМСКА СМОТРА:

  • "ТРИ ПРАСЕТА" - II место

ПРВА ПОМОЋ:

  • ЕКИПНО - II место

СТРЕЉАШТВО:

ДЕВОЈЧИЦЕ:

  • ЕКИПНО - II место
  • АНАСТАСИЈА МУДРИНИЋ (7-1) - I место
  • ТИЈАНА РАЛИЋ (6-2) - III место

ДЕЧАЦИ:

  • ЕКИПНО - I место
  • СТРАХИЊА БОЈИЋ (5-3) - II место

ПЛИВАЊЕ:

КРАУЛ:

  • АЛЕКСАНДАР МЛАДЕНОВИЋ (4-3) - I место
  • ДАНИЈЕЛ ДАНЧУЛА (4-3) - II место
  • НИКОЛА ЧИНКУ (6-1) - I место
  • МАРКО МАРКОВИЋ (6-3) - II место
  • ЛУКА ГРКОВИЋ (8-4) - I место

ПРСНО:

  • МИЛАН МИЛАНОВИЋ (8-3) - I место
  • ТЕОДОРА ЈАЊУШЕВИЋ (6-2) - I место
  • ЈОВАНА МИЋИЋ (6-1) - II место
  • ХЕЛЕНА ТЕОДОРОВИЋ - I место

ОДБОЈКА:

  • ДЕВОЈЧИЦЕ - II место
  • ДЕЧАЦИ - III место

РУКОМЕТ:

  • ДЕВОЈЧИЦЕ - II место
  • ДЕЧАЦИ - III место

МАЛИ ФУДБАЛ:

  • ДЕЧАЦИ -I место

СТОНИ ТЕНИС:

  • ДЕЧАЦИ (екипно) - I место

УЛИЧНЕ ТРКЕ:

  • МАТИЈА РОЖЕК (1-1) - I место
  • АНА ЖИВКОВИЋ (1-3) - II место
  • МАРИНА ГАБРИЋ (1-2) - III место
  • НИКОЛА ЈАНКОВИЋ (2-1) - II место
  • АНЂЕЛА МАНДИЋ (2-3) - II место
  • АЛЕКСА МАРИЋ (3-3) - II место
  • КОНСТАНТИН ЋАЛИЋ (3-1) - III место
  • ДИНА МРВИЋ (3-2) - I место
  • СОФИЈА ГАЈИЧКИ (3-2) - III место
  • СТЕФАН СКОРУПАН (4-2) - I место
  • ИЛИЈА ЏЕПИНА (4-2) - II место
  • МИХАЈЛО ТОДОРОВИЋ (4-2) - III место
  • МАРКО МАРКОВИЋ (6-3) - I место
  • ДУЊА МАРИЧИЋ (6-4) - I место
  • ТЕОДОРА ЈАЊУШЕВИЋ (6-2) - II место
  • МИЛОШ МАЛЕШЕВИЋ (7-4) - II место
  • МИЉАНА МЛАДЕНОВИЋ (7-2) - I место
  • МИЛИЦА МАЈСТОРОВИЋ (7-2) - III место
  • НЕВЕНА МРВИЋ (8-1) - II место
  • АНИТА МУДРАК (8-3) - III место

АТЛЕТИКА:

  • ДЕВОЈЧИЦЕ - II место
  • ДЕЧАЦИ -I место

ТРЧАЊЕ 100 m - ДЕВОЈЧИЦЕ

  • СЛАЂАНА ТОДОРОВИЋ (8-1) - IIместо

ТРЧАЊЕ 300 m - ДЕВОЈЧИЦЕ

  • МАРИЈА ЈАНКОВИЋ (7-2) - I место
  • ЈЕЛЕНА ГОЛУБ (7-4) - III место

ТРЧАЊЕ 600 m - ДЕВОЈЧИЦЕ

  • МИЉАНА МЛАДЕНОВИЋ (7-2) - I место
  • НЕВЕНА МРВИЋ (8-1) - III место

ШТАФЕТА 4Х100 m

  • ДЕВОЈЧИЦЕ -II место

СКОК У ВИС - ДЕВОЈЧИЦЕ

  • СОЊА ГРУБОР (8-3) - II место
  • АНИТА МУДРАК (8-3) - III место

СКОК У ДАЉ - ДЕВОЈЧИЦЕ

  • МИЛИЦА РАЛИЋ (7-2) - III место

БАЦАЊЕ КУГЛЕ - ДЕВОЈЧИЦЕ

  • СОФИЈА ЖАК (7-2) - III место

ТРЧАЊЕ 100 m - ДЕЧАЦИ

  • ДАВИД ПАЊАК (8-2) - III место
ТРЧАЊЕ 800 m - ДЕЧАЦИ
  • МИЛОШ МАЛЕШЕВИЋ (7-4) - II место
  • МАРКО МАРКОВИЋ (6-3) - III место

ШТАФЕТА 4Х100 m

  • ДЕЧАЦИ - II место

СКОК У ДАЉ - ДЕЧАЦИ

  • БРАНКО ЧАНАЏИЋ (8-2) - II место
  • НИКОЛА ГЛАМОЧЛИЈА (6-5) - III место

БАЦАЊЕ КУГЛЕ - ДЕЧАЦИ

  • БРАНКО СТАНОЈЕВИЋ (8-1) - Iместо

РЕЗУЛТАТИ СА ШКОЛСКИХ ТАКМИЧЕЊА 2013/2014.

МАТЕМАТИКА:

3. разред

  • КОНСТАНТИН ЋАЛИЋ (3-1)
  • ЛЕКСИЈА ПАНИЋ (3-1)
  • МИЉАН ЛЕМИЋ (3-3)
  • МАТЕЈА БОРКОВИЋ (3-2)
  • УРОШ МАРКОВИЋ (3-2)

4. разред

  • СЛАВКО СТОЈАНАЦ (4-3)
  • ДАВИД ЋУРУВИЈИА (4-3)
  • НАТАША УЛЕМЕК (4-3)
  • КОСТА ТОДОРОВИЋ (4-2)
  • МИЛИЦА ЗАГОРАЦ (4-2)

5. разред

  • СОФИЈА ПЕТРОВИЋ (5-4)
  • НИКОЛА ДЕНИЋ (5-3)
  • НИКОЛА МИШКОВИЋ (5-3)
  • АЊА КРТИНИЋ (5-1)
  • АНИЦА ВЛАИСАВЉЕВИЋ (5-1)

6. разред

  • САНДРО МАЛИЋ (6-3)
  • ЛУКА ТОКМАЧИЋ (6-2)
  • СТЕФАН ЗАРИЋ (6-4)
  • ПЕТАР ШОРАК (6-1)

7. разред

  • ЛУКА ГРУБОР (7-3)
  • МАРИЈА РАДИЋ (7-4)

8. разред

  • СОЊА ГРУБОР (8-3)
  • ТАМАРА ЦВИЈАНОВИЋ (8-1)

БИОЛОГИЈА:

5. разред

  • ЕЛЕНА КОЗИЋ (5-1)
  • АНЂЕЛА ТРКУЉА (5-3)
  • МИЛАН МАНДИЋ (5-1)
  • АЊА КРТИНИЋ (5-1)
  • НИКОЛА МИШКОВИЋ (5-3)

6. разред

  • САРА СКЕНЏИЋ (6-4)
  • НЕНАД УЛЕМЕК (6-4)
  • ЈОВАН ВУЈАСИН (6-4)
  • НИКОЛА ДУКИЋ (6-3)
  • СТЕФАН ЗАРИЋ (6-4)

7. разред

  • ЖЕЉАНА РЕБИЋ (7-1)
  • ИСИДОРА ШКРБИЋ (7-4)
  • АНЂЕЛА ТОДОРОВИЋ (7-2)
  • ЈОВАН ПОЗНАН (7-1)
  • МИЛИЦА ШАКИЋ (7-2)

8. разред

  • ХЕЛЕНА ТЕОДОРОВИЋ (8-3)
  • ТАМАРА ЦВИЈАНОВИЋ (8-1)
  • МИЛИЦА ГАШИЋ (8-3)
  • АНА МАНДИЋ (8-1)
  • КРИСТИНА ВУЧЕНОВИЋ (8-2)

СРПСКИ ЈЕЗИК:

5. разред

  • СОФИЈА ПЕТРОВИЋ (5-4)
  • НИКОЛА МИШКОВИЋ (5-3)
  • АНИЦА ВЛАИСАВЉЕВИЋ (5-1)
  • АЊА КРТИНИЋ (5-1)
  • МАРКО КРТИНИЋ (5-3)
  • МАША МАТИЈЕВИЋ (5-3)
  • СОФИЈА ТРИФУНОВИЋ (5-4)
  • ЈАНА ДОБРИЈЕВИЋ (5-1)
  • МИЛАН МАНДИЋ (5-1)
  • АНЂЕЛА КУЖЕТ (5-5)

6. разред

  • САРА ДРЧА (6-3)
  • МИЛАНА МАРЧЕТИЋ (6-2)
  • САНДРО МАЛИЋ (6-3)
  • НИВЕС ДИКЛИЋ (6-3)
  • ЛУКА ТОКМАЧИЋ (6-2)
  • МАРТА МАСТЕЛИЦА (6-1)

7. разред

  • ЛУКА ГРУБОР (7-3)
  • ИСИДОРА ШКРБИЋ (7-4)
  • ЈЕЛЕНА КРТИНИЋ (7-1)

8. разред

  • МАРИЈА ФИЛИПОВИЋ (8-4)
  • ИСИДОРА ЋИРИЋ (8-4)
  • ТАМАРА КОШЊАК (8-2)
  • КАТАРИНА ВУЧКОВИЋ-ПЕТРОВИЋ (8-4)
  • АЛЕКСАНДАР МИЛУНОВИЋ (8-3)
  • МАРИЈА ПОПАДИЋ (8-4)
  • АНАСТАСИЈА РИСТИЋ (8-2)
  • СОФИЈА МИШКОВИЋ (8-2)
  • МИЛАН МИЛАНОВИЋ (8-3)

ИСТОРИЈА:

5. разред

  • ВУКАШИН МРЂЕН (5-3)
  • МАРКО КРТИНИЋ (5-3)
  • НИКОЛА МИШКОВИЋ (5-3)
  • МИЛАН МАНДИЋ (5-1)
  • СОФИЈА ПЕТРОВИЋ (5-4)
  • НИКОЛА ДЕНИЋ (5-3)

6. разред

  • СТЕФАН ДМИТРОВИЋ (6-5)
  • ДРАШКО ТУВЕЏИЋ (6-5)
  • НЕНАД УЛЕМЕК (6-4)
  • ИГОР ТАКАЧ (6-3)

8. разред

  • МИЛАНА ВОРКАПИЋ (8-3)
  • ТАМАРА КОШЊАК (8-2)
  • МИЛАН МИЛАНОВИЋ (8-3)
  • МАРИЈА МИЋИЋ (8-2)

ФИЗИКА:

6. разред

  • ЛУКА ТОКМАЧИЋ (6-2)
  • МИЛАНА МАРЧЕТИЋ (6-2)

7. разред

  • ЛУКА ГРУБОР (7-3)
  • ТАМАРА МАЛЕШЕВИЋ (7-4)
  • НИКОЛА КОВАЧЕВИЋ (7-4)

8. разред

  • СОЊА ГРУБОР (8-3)
  • МИЛИЦА БЛАЖЕНОВИЋ (8-3)

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК:

8. разред

  • МАРИЈА ФИЛИПОВИЋ (8-4)
  • СОФИЈА МИШКОВИЋ (8-2)
  • АНАСТАСИЈА РИСТИЋ (8-2)
  • ТАМАРА КОШЊАК (8-2)
  • КАТАРИНА ВУЧКОВИЋ-ПЕТРОВИЋ (8-4)
  • ЈЕЛЕНА ВУЧКОВИЋ-ПЕТРОВИЋ (8-4)
  • ЛУКА МАРКОВИЋ (8-4)
  • МАРКО ДРОБАЦ (8-1)
  • ИСИДОРА ЋИРИЋ (8-4)

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК:

8. разред

  • АНАСТАСИЈА РИСТИЋ (8-2)
  • МАРКО ДРОБАЦ (8-1)

ХЕМИЈА:

7. разред

  • МАРИЈА РАДИЋ (7-4)
  • ИВАНА ЋУРЧИЋ (7-4)
  • ДИМИТРИЈЕ ЈАЊУШЕВИЋ (7-1)
  • ЈЕЛЕНА КРТИНИЋ (7-1)

8. разред

  • СОЊА ГРУБОР (8-3)
  • ТАМАРА БОЈИЋ (8-1)
  • ТАМАРА ЦВИЈАНОВИЋ (8-1)

ГЕОГРАФИЈА:

7. разред

  • ЛАУРА ОБЕРХАУЗЕР (7-4)
  • НИКОЛА КОВАЧЕВИЋ (7-4)
  • МАРИЈА РАДИЋ (7-4)
  • ИСИДОРА ШКРБИЋ (7-4)
  • МИЛОШ МАЛЕШЕВИЋ (7-4)

8. разред

  • ТАМАРА БОЈИЋ (8-1)
  • СРЂАН ПЕТРУШИЋ (8-4)
  • АНА МАНДИЋ (8-1)
  • МИЛАН МИЛАНОВИЋ (8-3)
  • СТЕФАН РАДИВОЈЕВИЋ (8-4)

ИНФОРМАТИКА:

1. НАТАША БУБАЛО (7-2)

2. МИЉАН ШЕВО (6-5)

3. ПЕТАР ЦАНИЋ (8-3)

РЕЗУЛТАТИ СА МЕЂУНАРОДНИХ ТАКМИЧЕЊА 2012/2013.

МАТЕМАТИКА - "КЕНГУР БЕЗ ГРАНИЦА":

  • ОГЊЕН ЖИВКОВИЋ (2-3) - III место
  • СОЊА ГРУБОР (7-3) - III место

СРПСКИ ЈЕЗИК - "ДАНИ ЋИРИЛИЦЕ",БАВАНИШТЕ:

ЛИТЕРАРНИ РАД:

  • ЈАНА ДОБРИЈЕВИЋ (4-3) - III место

ВЕЗ:

  • СОФИЈА ТРИФУНОВИЋ (4-4) - II место

РЕЗУЛТАТИ СА РЕПУБЛИЧХИХ ТАКМИЧЕЊА 2012/2013.

ФИЗИКА:

  • СОЊА ГРУБОР (7-3) - II место

МАТЕМАТИКА (екипно првенство основних школа):

  • Соња Грубор (7-3) - I место (појединачно)

СРПСКИ ЈЕЗИК - СМОТРА ЋИРИЛИЧНЕ ПИСМЕНОСТИ, ТИТЕЛ:

НАЈБОЉИ ПИСМЕНИ ЗАДАТАК:

5-6 РАЗРЕД

  • БОЖАНА ОПАЧИЋ (6-3) - III место

7-8 РАЗРЕД

  • ЈЕЛЕНА ВУЧКОВИЋ-ПЕТРОВИЋ (7-4) - II место

НАЈЛЕПШИ РУКОПИС:

  • ХЕЛЕНА ТЕОДОРОВИЋ (7-3) - I место

РЕЗУЛТАТИ СА МЕЂУОКРУЖНИХИХ ТАКМИЧЕЊА 2012/2013.

ГИМНАСТИКА:

  • ДЕЧАЦИ 5-6 разред - I место
  • ДЕЧАЦИ 7-8 разред - I место
  • МИЉАН ШЕВО (5-2) - II место
  • ДРАГАН КОЧИНАЦ (8-2) - II место
  • НЕМАЊА ГЛАМОЧЛИЈА (7-3) - III место
  • ДАВИД ПАЊАК (7-2) - III место

ЛУТКАРСТВО:

ПРЕДСТАВА: "ЈЕЖЕВА КУЋИЦА"

  • СЦЕНАРИЈО - II место
  • РЕЖИЈА - III место
  • ЛУТКЕ - III место

РЕЗУЛТАТИ СА ОКРУЖНИХИХ ТАКМИЧЕЊА 2012/2013.

СРПСКИ ЈЕЗИК:

6.РАЗРЕД

  • ИСИДОРА ШКРБИЋ (6-4) - II место
  • ЈЕЛЕНА КРТИНИЋ (6-1) - III место

ИСТОРИЈА:

  • МИЛАНА ВОРКАПИЋ (7-3) - II место

ГЕОГРАФИЈА:

  • ТАМАРА БОЈИЋ (7-1) - III место

БИОЛОГИЈА:

5.РАЗРЕД

  • СТЕФАН ЗАРИЋ(5-4) - I место
  • САНДРО МАЛИЋ(5-4) - II место
  • САРА СКЕНЏИЋ(5-4) - II место
  • ТАМАРА ПЕТРОВИЋ (5-2) - II место
  • ЈОВАН ВУЈАСИН(5-4) - III место

7.РАЗРЕД

  • AНАСТАСИЈА РИСТИЋ (7-2) -II место
  • КРИСТИНА ВУЧЕНОВИЋ (7-2) -II место
  • ХЕЛЕНА ТЕОДОРОВИЋ (7-3) -II место
  • AНА МАНДИЋ (7-1) -II место

МАТЕМАТИКА:

4.РАЗРЕД

  • СОФИЈА ПЕТРОВИЋ (4-4) - II место
  • НИКОЛА ДЕНИЋ (4-3) - III место
  • НИКОЛА МИШКОВИЋ (4-3) - III место

5.РАЗРЕД

  • ЛУКА ТОКМАЧИЋ (5-2) - II место

6.РАЗРЕД

  • ЛУКА ГРУБОР (6-3) - III место

ФИЗИКА:

6.РАЗРЕД

  • ТАМАРА МАЛЕШЕВИЋ (6-4) - II место

7.РАЗРЕД

  • СОЊА ГРУБОР (7-3) - I место

СКИЈАЊЕ:

  • МИЉАН ШЕВО (5-2) - I место

МАЛИ ФУДБАЛ:

  • ДЕЧАЦИ - I место

ПЛИВАЊЕ:

КРАУЛ:

  • АЛЕКСАНДАР ПЕТРИЧЕВИЋ (4-3) - III место
  • СЛОБОДАН ГРКОВИЋ (8-2) - II место
  • ЛУКА ГРКОВИЋ (7-4) - III место
  • АНИЦА ВЛАИСАВЉЕВИЋ (4-1) - I место

ПРСНО:

  • МИЛОШ МИЛАНОВИЋ (4-4) - III место
  • МИЛАН МИЛАНОВИЋ (7-3) - II место

ГИМНАСТИКА:

  • ДЕЧАЦИ 5-6 разред - I место
  • ДЕЧАЦИ 7-8 разред - I место
  • МИЉАН ШЕВО (5-2) - I место
  • ДРАГАН КОЧИНАЦ (8-2) - II место
  • НЕМАЊА ГЛАМОЧЛИЈА (7-3) - III место
  • ДАВИД ПАЊАК (7-2) - III место

СТРЕЉАШТВО:

  • ДЕЧАЦИ - II место
  • ДЕВОЈЧИЦЕ - II место

ДРАМА:

  • ПРЕДСТАВА: "ДЕВОЈЧИЦА СА ШИБИЦАМА" - I место

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКИХ ТАКМИЧЕЊА 2012/2013.

СРПСКИ ЈЕЗИК:

5.РАЗРЕД

  • САНДРО МАЛИЋ (5-4) - III место
  • МАРТА МАСТЕЛИЦА (5-1) - III место

6.РАЗРЕД

  • ЈЕЛЕНА КРТИНИЋ (6-1) - I место
  • ИСИДОРА ШКРБИЋ (6-4) - III место

7.РАЗРЕД

  • СОЊА ГРУБОР (7-3) - II место
  • МАРИЈА ФИЛИПОВИЋ (7-4) - II место
  • СОФИЈА МИШКОВИЋ (7-2) - II место

8.РАЗРЕД

  • СОФИЈА АЛИМПИЈЕВИЋ (8-2) - I место
  • АНА БРДАР (8-2) - II место

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК:

  • МИЛОШ ВУКАДИНОВИЋ (8-4) - III место

ФИЗИКА:

6.РАЗРЕД

  • ТАМАРА МАЛЕШЕВИЋ (6-4) – I место
  • ЛУКА ГРУБОР (6-3) - II место

7.РАЗРЕД

  • СОЊА ГРУБОР (7-3) - I место

МАТЕМАТИКА:

3.РАЗРЕД

  • СЛАВКО СТОЈАНАЦ (3-3) - III место

4.РАЗРЕД

  • НИКОЛА ДЕНИЋ (4-3) – II место
  • СОФИЈА ПЕТРОВИЋ (4-4) – II место
  • НИКОЛА МИШКОВИЋ (4-3) - III место

5.РАЗРЕД

  • ЛУКА ТОКМАЧИЋ (5-2) - I место

6.РАЗРЕД

  • ЛУКА ГРУБОР (6-3) - I место

7.РАЗРЕД

  • СОЊА ГРУБОР (7-3) – I место
  • ТАМАРА ЦВИЈАНОВИЋ (7-1) - II место

ХЕМИЈА:

7.РАЗРЕД

  • КРИСТИНА ВУЧЕНОВИЋ (7-2) - III место

8.РАЗРЕД

  • МИЛИЦА ИСАИЛОВИЋ (8-4) - III место

БИОЛОГИЈА:

5.РАЗРЕД

  • СТЕФАН ЗАРИЋ (5-4) – II место
  • САРА СКЕНЏИЋ (5-4) – II место
  • ЈОВАН ВУЈАСИН (5-4) - II место
  • ТАМАРА ПЕТРОВИЋ (5-2) - II место
  • САНДРО МАЛИЋ (5-4) - II место
  • СТЕФАН ДМИТРОВИЋ (5-3) - III место

6.РАЗРЕД

  • ИСИДОРА ШКРБИЋ (6-4) - III место
  • САРА СУПАН (6-2) - III место

7.РАЗРЕД

  • АНАСТАСИЈА РИСТИЋ (7-2) - II место
  • АНА МАНДИЋ (7-1) - II место
  • ХЕЛЕНА ТЕОДОРОВИЋ (7-3) - II место
  • КРИСТИНА ВУЧЕНОВИЋ (7-2) - II место
  • ТАМАРА КОШЊАК (7-2) - III место

8.РАЗРЕД

  • МИРОСЛАВ ДАМЈАНОВИЋ (8-1) - III место

ИСТОРИЈА:

5.РАЗРЕД

  • НЕНАД УЛЕМЕК (5-4) - III место

7.РАЗРЕД

  • МИЛАНА ВОРКАПИЋ (7-3) - II место

8.РАЗРЕД

  • МИЛЕНА СТОЈИЋ (8-1) - II место

ГЕОГРАФИЈА:

7.РАЗРЕД

  • ТАМАРА БОЈИЋ (7-1) - II место
  • НЕВЕНА МРВИЋ (7-1) - II место

8.РАЗРЕД

  • СТЕФАН СТОШИЋ (8-1) - III место
  • МИЛИЦА ИСАИЛОВИЋ (8-4) - III место

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ:

АРХИТЕКТУРА И ГРАЂЕВИНАРСТВО

  • МИЛАН БАБИЋ (7-2) - I место

МАШИНСКА ТЕХНИКА

  • МАРКО ДРОБАЦ (7-1) - II место

ЕНЕРГЕТИКА

  • ТАМАРА БОЈИЋ (7-1) - I место
  • ЖАРКО СТАНКОВИЋ (7-1) - II место

МАЛИ ФУДБАЛ:

  • ДЕЧАЦИ - I место

РУКОМЕТ:

  • ДЕЧАЦИ - II место

ОДБОЈКА:

  • ДЕЧАЦИ - III место

ДРАМА:

  • ПРЕДСТАВА: "СВЕ ОНО ШТО ЈЕ БИЛО, ШТО ЈЕ МОГЛО БИТИ" - I место
  • ПРЕДСТАВА: "ДЕВОЈЧИЦА СА ШИБИЦАМА" - I место

РЕЦИТАТОРИ:

  • АНА ВЕСЕЛИНОВИЋ (2-4) - I место
  • МАРИЈА ЈАНКОВИЋ (6-2) - I место
  • СОФИЈА МИШКОВИЋ (7-2) - I место

АТЛЕТИКА:

  • ДЕВОЈЧИЦЕ - II место
  • ДЕЧАЦИ - II место

ТРЧАЊЕ 100 m - ДЕВОЈЧИЦЕ

  • МАРИЈА ЈАНКОВИЋ (6-2) - III место

ТРЧАЊЕ 300 m - ДЕВОЈЧИЦЕ

  • АЊА МАЛЕШЕВИЋ (7-1) - II место
  • АНИТА МУДРАК (7-3) - III место

ТРЧАЊЕ 600 m - ДЕВОЈЧИЦЕ

  • ТАМАРА МАЛЕШЕВИЋ (6-4) - II место

ШТАФЕТА 4Х100 m

  • ДЕВОЈЧИЦЕ -II место

СКОК У ВИС - ДЕВОЈЧИЦЕ

  • СТАША РАШТЕГОРАЦ (8-4) - I место

СКОК У ДАЉ - ДЕВОЈЧИЦЕ

  • МИЛИЦА РАЛИЋ (7-2) - II место

БАЦАЊЕ КУГЛЕ - ДЕВОЈЧИЦЕ

  • НИКОЛИНА ТРБОЈЕВИЋ (8-2) - II место

ТРЧАЊЕ 100 m - ДЕЧАЦИ

  • СЛАВОЉУБ ЂОКИЋ (8-4) - I место

ТРЧАЊЕ 300 m - ДЕЧАЦИ

  • БРАНКО СТАНОЈЕВИЋ (7-1) - II место
  • МАРКО МАЛЕШЕВИЋ (8-4) - III место

ТРЧАЊЕ 800 m - ДЕЧАЦИ

  • СЛОБОДАН ГРКОВИЋ (8-2) - III место

ШТАФЕТА 4Х100 m

  • ДЕЧАЦИ - II место

СКОК У ВИС - ДЕЧАЦИ

  • БРАНИМИР ВИТАНОВИЋ (8-1) - III место

СКОК У ДАЉ - ДЕЧАЦИ

  • БРАНКО ЧАНАЏИЋ (7-2) - II место
  • ДАВИД ПАЊАК (7-2) - III место

РЕЗУЛТАТИ СА РЕПУБЛИЧКИХ ТАКМИЧЕЊА 2011/2012.

ФИЗИКА

6. разред:

  • ГРУБОР СОЊА (6-3) - II МЕСТО

РЕЗУЛТАТИ СА ОКРУЖНИХ ТАКМИЧЕЊА 2011/2012.

ФИЗИКА

6. разред:

  • ГРУБОР СОЊА (6-3) - II МЕСТО

СРПСКИ ЈЕЗИК

5. разред:

  • КРТИНИЋ ЈЕЛЕНА (5-1) - III МЕСТО

6. разред:

  • ФИЛИПОВИЋ МАРИЈА (6-4) - II МЕСТО
  • МИШКОВИЋ СОФИЈА (6-2) - III МЕСТО

8. разред:

  • МАРЈАНОВИЋ ЗЛАТА (8-1) - III МЕСТО

МАТЕМАТИКА

4. разред:

  • ТОКМАЧИЋ ЛУКА (4-5) - III МЕСТО

6. разред:

  • ГРУБОР СОЊА (6-3) - II МЕСТО

БИОЛОГИЈА

6. разред:

  • ВУЧЕНОВИЋ КРИСТИНА (6-2) - III МЕСТО
  • КОШЊАК ТАМАРА (6-2) - III МЕСТО

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

8. разред:

  • МЕАНЏИЈА НАТАША (8-3) - I МЕСТО

РЕЗУЛТАТИ СА ОПШТИНСКИХ ТАКМИЧЕЊА2011/2012.


ФИЗИКА

6. разред:

  • ГРУБОР СОЊА (6-3) - I МЕСТО

7. разред:

  • СТОШИЋ СТЕФАН (7-1) - II МЕСТО

8. разред:

  • МРВИЋ АНЂЕЛА (8-1) - I МЕСТО
  • ГЛУШИЦА МИЛИЦА (8-1) - II МЕСТО

ГЕОГРАФИЈА

7. разред:

  • СТОШИЋ СТЕФАН (7-1) - II МЕСТО

СРПСКИ ЈЕЗИК

5. разред:

  • КРТИНИЋ ЈЕЛЕНА (5-1) - I МЕСТО
  • ЛЕМАЈИЋ МИЛОШ (5-3) - II МЕСТО
  • ГРУБОР ЛУКА (5-3) - III МЕСТО
  • ОРЛИЋ МАРИЈА (5-4) - III МЕСТО
  • САВИЋ ПЕТАР (5-2) - III МЕСТО

6. разред:

  • ГРУБОР СОЊА (6-3) - I МЕСТО
  • МИШКОВИЋ СОФИЈА (6-2) - III МЕСТО

7. разред:

  • БРДАР АНА (7-2) - I МЕСТО
  • АЛИМПИЈЕВИЋ СОФИЈА (7-2) - III МЕСТО

8. разред:

  • МАРЈАНОВИЋ ЗЛАТА (8-1) - I МЕСТО

ХЕМИЈА

7. разред:

  • ИСАИЛОВИЋ МИЛИЦА (7-4) - III МЕСТО

8. разред:

  • МАНДИЋ МИЛАНА (8-2) - III МЕСТО

МАТЕМАТИКА

3. разред:

  • ДЕНИЋ НИКОЛА (3-3) - I МЕСТО

4. разред:

  • МАЛИЋ САНДРО (4-3) - II МЕСТО
  • ТОКМАЧИЋ ЛУКА (4-5) - II МЕСТО
  • ВУЈАСИН ЈОВАН (4-1) - III МЕСТО

5. разред:

  • МАЛЕШЕВИЋ ТАМАРА (5-4) - I МЕСТО
  • ГРУБОР ЛУКА (5-3) - III МЕСТО

6. разред:

  • ГРУБОР СОЊА (6-3) - I МЕСТО

8. разред:

  • МРВИЋ АНЂЕЛА (8-1) - I МЕСТО

РЕЦИТАТОРИ

  • МИШКОВИЋ СОФИЈА (6-2) - пласман на окружно такмичење

БИОЛОГИЈА

5. разред:

  • КРТИНИЋ  ЈЕЛЕНA  (5-1) - III МЕСТО
  • ШКРБИЋ  ИСИДОРА (5-4) - III МЕСТО
  • ПЕТРУШИЋ ИСИДОРА (5-1) - III МЕСТО

6. разред:

  • ВУЧЕНОВИЋ  КРИСТИНА (6-2) - II МЕСТО
  • КОШЊАК  ТАМАРА (6-2) - II МЕСТО
  • ТЕОДОРОВИЋ ХЕЛЕНА (6-3) - II МЕСТО
  • ГАШИЋ МИЛИЦА (6-3) - III МЕСТО

 7. разред:

  • ЂОКИЋ СЛАВОЉУБ (7-4) - II МЕСТО
  • МЛАДЕНОВИЋ ИВОНА (7-2) - III МЕСТО
  • СТОИСАВЉЕВИЋ МИТАР (7-2) - III МЕСТО

 8. разред:

  • ТЕПШИЋ ИРИНА (8-3) - I МЕСТО
  • МАРЈАНОВИЋ ЗЛАТА (8-1) - II МЕСТО
  • МУДРИЋ ВАНЕСА (8-3) - III МЕСТО

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

8. разред:

  • ИВАНИШ МИЛОШ (8-3) - II МЕСТО
  • МАЛЕШЕВИЋ ИГОР (8-3) - III МЕСТО

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

8. разред:

  • ИВАНИШ МИЛОШ (8-3) - I МЕСТО

ТЕХНИЧКО И ИНФОРМАТИЧКО ОБРАЗОВАЊЕ

7. разред:

  • КОВАЧЕВИЋ ВАЛЕНТИНА (7-2) - II МЕСТО
  • МУДРИНИЋ СТЕФАН (7-2) - III МЕСТО

8. разред:

  • МЕАНЏИЈА НАТАША (8-3) - I МЕСТО
  • БИЈЕЛИЋ ДРАГАН (8-1) - II МЕСТО
  • ДУБРАВАЦ ИГОР (8-2) - II МЕСТО

ИСТОРИЈА

6. разред:

  • ВОРКАПИЋ МИЛАНА (6-3) - III МЕСТО

8. разред:

  • БИЈЕЛИЋ ДРАГАН (8-1) - III МЕСТО

РЕЗУЛТАТИ СА ШКОЛСКИХ ТАКМИЧЕЊА 2011/2012.

СПИСАК УЧЕНИКА КОЈИ СУ СЕ ПЛАСИРАЛИ НА ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ

 

БИОЛОГИЈА

5. разред:

  • КРТИНИЋ  ЈЕЛЕНA  (5-1)
  • ШКРБИЋ  ИСИДОРА (5-4)
  • ПЕТРУШИЋ ИСИДОРА (5-1)
  • СУПАН  САРА (5-2)
  • ОРЛИЋ МАРИЈА (5-4)

6. разред:

  • ВУЧЕНОВИЋ  КРИСТИНА (6-2)
  • КОШЊАК  ТАМАРА (6-2)
  • ТЕОДОРОВИЋ ХЕЛЕНА (6-3)
  • ГАШИЋ МИЛИЦА (6-3)

 7. разред:

  • АЛИМПИЈЕВИЋ СОФИЈА (7-2)
  • МЛАДЕНОВИЋ ИВОНА (7-2)
  • ЂОКИЋ СЛАВОЉУБ (7-4)
  • СТОИСАВЉЕВИЋ МИТАР (7-2)

 8. разред:

  • ТЕПШИЋ ИРИНА (8-3)
  • МЕАНЏИЈА НАТАША (8-3)
  • МУДРИЋ ВАНЕСА (8-3)
  • МАРЈАНОВИЋ ЗЛАТА (8-1)

МАТЕМАТИКА

3. разред:

  • ДЕНИЋ НИКОЛА (3-3)
  • КОЗИЋ ЕЛЕНА (3-4)
  • МИШКОВИЋ НИКОЛА (3-3)
  • ПЕТРОВИЋ СОФИЈА (3-4)
  • ТРКУЉА  АНЂЕЛА (3-1)
  • МАРЈАНОВИЋ МИЛОШ( 3-2)
  • МАНДИЋ МИЛАН (3-4)
  • АГИЋ  МИА (3-3)
  • ВЛАИСАВЉЕВИЋ АНИЦА (3-1)
  • ВУКЧЕВИЋ МИНА (3-2)

4. разред:

  • МАЛИЋ  САНДРО (4-3)
  • ТОКМАЧИЋ  ЛУКА (4-5)
  • ВУЈАСИН  ЈОВАН (4-1)
  • ЗАРИЋ   СТЕФАН (4-4)
  • ОПАЧИЋ  УРОШ (4-5)
  • ЧИНКУ  НИКОЛА (4-1)
  • РИСТИЋ ТЕОДОРА (4-2)
  • ЈОЈИЋ  ФИЛИП (4-5)

5. разред:

  • ДУБАЈИЋ АЛЕКСА (5-2)
  • ПОЗНАН ЈОВАН (5-1)
  • ГРУБОР ЛУКА (5-3)
  • МАЛЕШЕВИЋ  ТАМАРА (5-4)
  • ЈАЊУШЕВИЋ  ДИМИТРИЈЕ (5-1)
  • СУПАН  САРА (5-2)
  • ОПАЧИЋ БОЖАНА  (5-3)
  • ОРЛИЋ МАРИЈА (5-4)
  • ВОЈЧИЋ  МИЛАН (5-3)

6. разред:

  • ГРУБОР  СОЊА (6-3)
  • МИЛАНОВИЋ  МИЛАН (6-3)
  • КОШЊАК  ТАМАРА (6-2)
  • ФИЛИПОВИЋ  МАРИЈА (6-4)
  • ВУЧКОВИЋ ПЕТРОВИЋ  КАТАРИНА (6-4)

7. разред:

  • ИСАИЛОВИЋ  МИЛИЦА (7-4)
  • СОКОЛОВИЋ  ЖИВКО (7-4)
  • СТОШИЋ  СТЕФАНА (7-1)
  • СТОИСАВЉЕВИЋ  МИТАР (7-2)
  • СИМОВИЋ  МАРИНА (7-4)
  • ВИТАНОВИЋ  БРАНИМИР (7-1)

8. разред:

  • МРВИЋ  АНЂЕЛА (8-1)

СРПСКИ ЈЕЗИК

5. разред:

  • ЛЕМАЈИЋ  МИЛОШ (5-3)
  • ГРУБОР  ЛУКА (5-3)
  • ПЕТРУШИЋ  ИСИДОРА (5-1)
  • ТЕОДОРОВИЋ  АНДРИЈАНА (5-4)
  • ОРЛИЋ  МАРИЈА (5-4)
  • КРТИНИЋ  ЈЕЛЕНА (5-1)
  • САВИЋ  ПЕТАР (5-2)
  • ЈАНКОВИЋ  МАРИЈА (5-2)
  • СУПАН САРА (5-2)
  • РАДИЋ  МАРИЈА (5-4)

6. разред:

  • МИШКОВИЋ  СОФИЈА (6-2)
  • РИСТИЋ  АНАСТАСИЈА (6-2)
  • ФИЛИПОВИЋ  МАРИЈА (6-4)
  • ЋИРИЋ  ИСИДОРА (6-4)
  • ГРУБОР  СОЊА (6-3)
  • ТЕОДОРОВИЋ ХЕЛЕНА (6-3)
  • КОШЊАК ТАМАРА (6-2)
  • МИЋИЋ МАРИЈА (6-2)
  • МИЛАНОВИЋ МИЛАН (6-3)

7. разред:

  • АЛИМПИЈЕВИЋ  СОФИЈА (7-2)
  • ВУКОВИЋ  МАША (7-4)
  • БАБИЋ  ЈОВАНА (7-1)
  • ГАЈИЋ  ТАМАРА (7-2)
  • ЖЕГАРАЦ  ИВАНА (7-1)
  • СТОШИЋ СТЕФАН (7-1)
  • БРДАР АНА (7-2)
  • ИСАИЛОВИЋ МИЛИЦА (7-4)
  • МИЛИВОЈЕВИЋ МИХАИЛО (7-1)

8. разред:

  • МАРЈАНОВИЋ  ЗЛАТА (8-1)
  • ТЕПШИЋ  ИРИНА (8-3)
  • ГАШИЋ  АЊА (8-3)

ФИЗИКА

6. разред:

  • МРВИЋ НЕВЕНА (6-1)
  • ГРУБОР СОЊА (6-3)

7. разред:

  • МЛАДЕНОВИЋ ИВОНА (7-2)
  • СТОШИЋ СТЕФАН (7-1)

8. разред:

  • ГЛУШИЦА МИЛИЦА (8-1)
  • МРВИЋ АНЂЕЛА (8-1)

ГЕОГРАФИЈА

7. разред:

  • ЂОКИЋ СЛАВОЉУБ (7-4)
  • МАНДИЋ ДАНЕ (7-4)
  • СТОШИЋ СТЕФАН (7-1)
  • СТОЈСАВЉЕВИЋ МИТАР (7-2)
  • СОКОЛОВИЋ ЖИВКО (7-4)

8. разред:

  • РАЛИЋ ЗОРАНА (8-3)
  • ПОЗНАН НАДА (8-3)

ХЕМИЈА

7. разред:

  • МАНДИЋ УРОШ (7-1)
  • ИСАИЛОВИЋ МИЛИЦА (7-4)
  • СТАНКОВИЋ АНАСТАСИЈА (7-3)
  • ВУКОВИЋ МАША (7-4)
  • ШКАРИЋ МАРИНА (7-2)

8. разред:

  • ИВАНИШ МИЛОШ (8-3)
  • МАНДИЋ МИЛАНА (8-2)
  • ЈЕЛИЋ ЈЕЛЕНА (8-2)
  • ДРАЖИЋ ЈОВАНА (8-2)

НЕМАЧКИ ЈЕЗИК

8. разред:

  • ИВАНИШ МИЛОШ (8-3)
  • МРВИЋ АНЂЕЛА (8-1)
  • ЈЕЛИЋ ЈЕЛЕНА (8-2)

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

8. разред:

  • ИВАНИШ МИЛОШ (8-3)
  • ТЕПШИЋ ИРИНА (8-3)
  • МАЛЕШЕВИЋ ИГОР (8-3)
  • МАРЈАНОВИЋ ЗЛАТА (8-1)

ИСТОРИЈА

5. разред:

  • РЕБИЋ ЖЕЉАНА (5-1)
  • БЛАНУША ДУШАН (5-2)
  • НИКОЛИЋ НИКОЛА (5-2)
  • МАЛЕШЕВИЋ ТАМАРА (5-4)

6. разред:

  • ВУЈАСИН МОМЧИЛО (6-4)
  • ДОКМАНОВИЋ ЈЕЛЕНА (6-4)
  • ВУЧЕНОВИЋ КРИСТИНА (6-2)
  • ВОРКАПИЋ МИЛАНА (6-3)

7. разред:

  • ЂОКИЋ СЛАВОЉУБ (7-4)
  • МАНДИЋ ДАНЕ (7-4)
  • ГАЈИЋ ТАМАРА (7-2)
  • АЛИМПИЈЕВИЋ СОФИЈА (7-2)

8. разред:

  • БИЈЕЛИЋ ДРАГАН (8-1)